Diabelskie dziecko na ulicach Nowego Jorku

Horrory od pewnego czasu przestały wywoływać w nas uczucie przerażenia. Ale uwaga jest nadzieja. Fenomenalna promocja filmu „Diabelskie nasienie” zapowiada dobry kawał strasznej rozrywki, bo śmiało można powiedzieć, że takiej reklamy dla horroru jeszcze nikt nie wymyślił.

A wszystko zaczęło się na ulicach Nowego Jorku, gdy pewnego zimowego dnia przechodniów sterroryzowało brzydactwo we wózku. Bobas, któremu daleko do słodziaka to odrażająca – oszpecona lalka, wyglądająca nad wyraz realistycznie. Poruszała  się, wymiotowała i pokazywała środkowy palec siejąc strach i panikę. Oj śmiałkowie zaglądający do opuszczonego wózka w trosce o los samotnego berbecia skakali, przeklinali i uciekali. Aż dziw, że nikt zawału serca nie dostał…  Zobaczcie sami a zrozumiecie o czym mówimy, bo oglądając filmik wygląda to nad wyraz śmiesznie, ale ofiarom diabelskiego nasienia z pewnością do śmiechu nie było.

Cały wkręt był możliwy dzięki pomysłowości ekipy filmowej i rzecz jasna zaawansowanej technice. Film na You Tube w krótkim czasie wyświetlono blisko 40 mln razy. Tylko pogratulować tak udanej, zabawnej a zarazem przerażającej promocji filmu, która robi furorę na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>